Sprawdź, jak pracujemy!

Z chęcią wykonamy wstępny kosztorys prac, przedstawimy harmonogram naszych działań oraz umówimy się na spotkanie, w celu omówienia szczegółów współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Posadzki maszynowe i przemysłowe

Firma Raf-Bud świadczy profesjonalne usługi budowlane w Pomorskiem i Kujawsko-Pomorskiem. Pomimo szerokiego wachlarza świadczonych przez nas usług budowlanych, główna działalność naszej firmy skupia się na wykonywaniu różnego rodzaju posadzek. Doświadczony zespół specjalistów, wysokiej jakości materiały oraz nowoczesny sprzęt pozwalają nam tworzyć posadzki dostosowane do potrzeb i wymagań naszych klientów.

prace ziemne

Co oferujemy?

Wylewamy posadzki betonowe z półsuchej zaprawy z dodatkiem plastyfikatorów. Wykonujemy różnego typu wylewki, w naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi posadzki betonowe, poliuretanowe, epoksydowe oraz żywiczne. Podczas wylewania posadzek korzystamy z zacieraczek mechanicznych, podnosząc tym samym ich odporność na uszkodzenia. Podczas naszych prac używamy również niwelatora laserowego, dzięki czemu powierzchnia posadzki jest idealnie płaska i pozioma, co znacznie obniża jej koszty i skraca czas wykonania.

roboty ziemne

Nowoczesny park sprzętowo-maszynowy!

Ponadto posiadamy także rozbudowaną bazę innych urządzeń, dzięki którym bez problemu jesteśmy w stanie samodzielnie przeprowadzić realizację posadzki, zaczynając od przewozu betonu na miejsce budowy (betonowozy), poprzez wylewkę (mixokret), na zacieraniu kończąc (listwy ściągające i wibracyjne, zacieraczki).