Sprawdź, jak pracujemy!

Z chęcią wykonamy wstępny kosztorys prac, przedstawimy harmonogram naszych działań oraz umówimy się na spotkanie, w celu omówienia szczegółów współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Posadzki betonowe

Posadzki betonowe jakie wylewamy, są wykonywane z półsuchej zaprawy z dodatkiem plastyfikatorów. Nasze posadzki betonowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Ten efekt jest uzyskiwany przez wykorzystanie zacieraczek mechanicznych. Posadzki doprowadzamy do stanu doskonałej gładkości. Niwelator laserowy pozwala położyć posadzkę z betonu całkowicie płasko, dzięki czemu dalsze prace nie napotykają problemów. Szybki czas wykonania oraz niezawodność to atuty technik, które stosujemy. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi posadzki betonowe, posadzki przemysłowe poliuretanowe, epoksydowe oraz żywiczne. Dobra, trwała, płaska i wytrzymała posadzka betonowa jest początkiem udanych prac budowlanych w przyszłości. Wykonujemy wyłącznie posadzki betonowe, które posiadają te cechy. Każda wylewka jest sprawdzana wielokrotnie, do momentu uzyskania odpowiednich właściwości, a prace nad nią kończone, kiedy stwierdzamy pożądane właściwości posadzki.

prace ziemne

Posadzki maszynowe i przemysłowe

Nie inaczej wygląda sprawa wylewek maszynowych i przemysłowych. Całość procesu od początku do końca przeprowadzamy we własnym zakresie. Jest to możliwe dzięki dysponowaniu betonowozami, które dowożą beton na miejsce wylewki. Tę wykonujemy przy użyciu Mixokretu, a w ostatni etap zacierania posadzki maszynowej włączone są działania takie jak położenie listew ściągających i wibracyjnych. Balkony, schody, tarasy, wszystkie wymagające tego powierzchnie, otrzymują idealnie gładkie, dopracowane posadzki, gotowe do dalszych prac budowlanych i prac ziemnych. Dotrzymujemy terminów, a jakość naszych robót spełnia standardy dobrego budownictwa. Położyliśmy już setki posadzek przemysłowych w kujawsko-pomorskim i pomorskim, zawsze z pozytywnym skutkiem. Polecamy nasze usługi kładzenia posadzek, ponieważ firma Raf-Bud zaczynała od tego swoją działalność i nadal kontynuuje ją z doświadczeniem zdobytym przez wszystkie lata swojej pracy w budownictwie.

roboty ziemne

Nowoczesny park sprzętowo-maszynowy!

Ponadto posiadamy także rozbudowaną bazę innych urządzeń, dzięki którym bez problemu jesteśmy w stanie samodzielnie przeprowadzić realizację posadzki, zaczynając od przewozu betonu na miejsce budowy (betonowozy), poprzez wylewkę maszynową (mixokret), na zacieraniu kończąc (listwy ściągające i wibracyjne, zacieraczki).