Prace ziemne w wykonaniu Raf-Budu!

Roboty ziemne – kujawsko-pomorskie i pomorskie

Do prac ziemnych jesteśmy przygotowani znakomicie. Posiadamy odpowiednio wyszkolony zespół, długie doświadczenie oraz niezbędny sprzęt techniczny i know how. Roboty ziemne i prace niwelacyjne zwykle wymagają użycia ciężkiego sprzętu oraz zaangażowania sporej ilości pracowników. Nasze zaplecze pozwala nam na to. Potrafimy zrównać każdy teren do jednego poziomu. Niwelacja terenów pozostawia po sobie wyrównany grunt, gotowy na dalsze prace budowlane. Wykonujemy również wykopy pod obiekty budowlane. To również przygotowawcze prace budowlane, jednakże nasze wykopy umożliwiają natychmiastowe wejście na plac budowy innych załóg i kontynuowanie działań.

niwelacja terenu

Wyburzenia budynków

Rozbiórki budynków, a także rozbiórki elementów drogowych wykonujemy od dawna. Oczyszczamy miejsca ze zbędnych obiektów, tak aby mogły posłużyć nowym inwestycjom. Podobnie wyburzenia budynków – równamy teren, na którym dotychczas stał budynek, nie pozostaje nic oprócz dobrze przygotowanego pod nową zabudowę terenu. Wszystkie te prace ziemne prowadzimy w uzgodnieniu z klientami. Dbamy o ich terminowe zakończenie i całkowite wywiązanie się z podpisanego kontraktu.

wykopy

Profesjonalne roboty ziemne

Profesjonalizm wszystkich prac ziemnych wykonywanych w naszej firmie nie jest przypadkowy. Dzięki wspaniale wyposażonemu parkowi maszynowemu, posiadamy urządzenia, które są odpowiednie dla każdej, nawet trudnej sytuacji. Nie moglibyśmy świadczyć usług wykonywania robót ziemnych, gdyby nie sprawdzone koparko-ładowarki, koparki gąsienicowe, wywrotki i zawsze gotowe do wyruszenia w teren samochody ciężarowe. Roboty ziemne, które świadczymy na Pomorzu i Kujawach, wymagają wszystkich tych urządzeń. Niwelacja terenów, wyburzenia budynków czy wykonanie głębokiego wykopu pod fundamenty nie są pracą ziemną, którą można wykonać za pomocą zwykłej łopaty. Operatorzy maszyn w naszej firmie są doświadczonymi pracownikami budowlanymi, którzy od lat operują ciężkim sprzętem budowlanym. To właśnie zespół, wyposażony w dobry plan rozbiórki budynku czy niwelacji, jest głównym czynnikiem powodzenia robót ziemnych.

Współpracuj z doświadczoną firmą i jej specjalistami. Zapraszamy do kontaktu.