Oto niektóre z naszych realizacji:

Usługi budowlane w województwie pomorskim i kujawsko-pomorskim

Rozbiórka budynków

Raf-Bud jest doświadczonym dostarczycielem usług budowlanych różnego rodzaju, ale zawsze tej samej, wysokiej jakości. Wśród prac budowlanych naszą specjalnością jest m.in. rozbiórka budynków, które z jakiegoś powodu nie służą już swoim celom, albo też planowana jest inna budowa na ich miejscu. Plac budowy po rozbiórce budynku pozostaje czysty, gotowy na nową inwestycję. Wykonujemy również rozbiórki obiektów przemysłowych i inżynieryjnych. Jesteśmy w stanie rozebrać niemalże każdy budynek, niezależnie od jego przeznaczenia i dotychczasowej historii użytkowania. Oprócz tego możemy wykonać rozbiórkę elementów drogowych. Prace na drogach i ich infrastrukturze jak najbardziej wchodzą w zakres naszej działalności.

Wykopy pod fundamenty i wylewanie fundamentów

Usługi budowlane prowadzone przez naszą firmę obejmują także wylewanie fundamentów. Wylane przez nas fundamenty pozwalają na dalszy przebieg prac budowlanych bez utrudnień. Wykonujemy również wylewki betonowe – płaskie, stabilne i trwałe.

Prowadzimy także działalność polegającą na wykonywaniu wykopów pod fundamenty budynków i obiektów przemysłowych. Wykopy pod fundamenty są przez nas starannie przeprowadzane, zawsze powstaje wykop zaplanowany i oddany do użytku w stanie jakiego spodziewa się odbiorca. Nowoczesny sprzęt, transport ciężarowy ułatwiający pracę oraz wiedza naszych specjalistów sprawiają, że procesy te zwykle przebiegają bez zakłóceń i planowo.

Roboty budowlane – wznoszenie budynków, budowa domów

Potrafimy wznosić budynki dowolnej konstrukcji, dokładnie według wskazań architekta. Wznosimy budynki murowane i inne, zależnie od potrzeb zleceniodawcy. Za każdym razem są to trwałe i w pełni ukończone konstrukcje, natychmiast nadające się do celów, w których zostały wybudowane. W kujawsko-pomorskim takich budynków wznieśliśmy bardzo dużo – nasze budowy zawsze były uwieńczone sukcesem budowlanym.Poza budową domów według projektów zajmujemy się także sprzedażą gotowych domów jednorodzinnych.

Usługi remontowe

Ponadto wykonujemy usługi remontowe dla budynków i innych obiektów mieszkalnych lub przemysłowych. Usługi remontowe mają na celu doprowadzenie budynku do stanu znacznie lepszego niż przed podjęciem działań. Przywracają mu blask, użyteczność, a wyremontowany budynek lub inny obiekt zyskuje swoje drugie życie. Zawsze dbamy przy tym, aby remont zaspokajał potrzeby możliwie na długi czas.

budowa domu

Nie boimy się wyzwań i jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje współpracy!

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z naszą firmą zapraszamy do kontaktu.