Posadzki jastrychowe posiadają specjalny podkład, który umożliwia wykończenie posadzki i wyłożenie m.in. paneli czy płytek. Dzięki podkładowi posadzka jest wyrównana oraz szczelna. Posadzki jastrychowe znajdują zastosowanie w domach, np. w kuchniach czy łazienkach, a także w piwnicach czy garażach. W naszej firmie oferujemy także inne posadzki, jak posadzki przemysłowe czy betonowe.

Rodzaje posadzek jastrychowych

Przy wytwarzaniu posadzek jastrychowych w naszej firmie wykorzystywane jest wiele rodzajów wylewki jastrychowej. Używany jest:

  • Jastrych cementowy
  • Jastrych magnetyzowy
  • Jastrych anhydrytowy
  • Jastrych asfaltowy

Jastrych cementowy doskonale sprawdzi się w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak łazienka, ze względu na właściwości wodoodporne. Można z łatwością układać na nim płytki ceramiczne, panele oraz wykładziny. Jastrych magnetyzowy jest bardzo twardy i znajduje zastosowanie w takich pomieszczeniach, jak składy drewna. Jastrych anhydrytowy bardzo szybko schnie. Nie jest odporny na niską temperaturę, wilgoć i czynniki atmosferyczne, jednak można go stosować pod ogrzewanie podłogowe. Największą zaletą jastrychu asfaltowego jest fakt, że bardzo szybko wysycha i jest gotowy do użytku.

W Raf – Bud posługujemy się różnymi rodzajami jastrychu, dzięki czemu spełniamy potrzeby naszych klientów. Wylejemy posadzkę jastrychową do Twojej łazienki, kuchni, salonu czy piwnicy. A może masz własny zakład, który potrzebuje trwałej i odpornej na czynniki zewnętrzne posadzki? Zajrzyj do nas! W naszym zespole pracują profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy sprawnie wyleją posadzkę idealnie dopasowaną do Twojego pomieszczenia!