Miksokret to specjalistyczny agregat, który umożliwia sprawne wylanie posadzki. Miksokret przeznaczony jest do mieszania oraz wylewania cementowej zaprawy, z której tworzone są posadzki. W ten sposób wytworzona zaprawa jest wylewana specjalnym wężem prosto na miejsce, w którym ma się znaleźć posadzka. To znacznie usprawnia pracę, tym bardziej, że wylewka stworzona za pomocą miksokretu schnie szybciej niż wylewka stworzona za pomocą betoniarki. Dzięki miksokretowi możliwe jest m.in. wytworzenie jastrychu cementowego obecnego w posadzkach jastrychowych. Miksokret to łatwe w użyciu urządzenie, które ma bardzo duży zasięg. Z tego powodu sprawdzi się przy pracy w wielopiętrowych budynkach. Dodatkowo miksokret nie jest zasilany na prąd elektryczny. Wytworzenie posadzki za pomocą miksokreta to łatwe rozwiązanie, które szybko przeniesie pożądane efekty!

Zalety posadzek wylanych za pomocą miksokreta

Posadzki wykonane za pomocą miksokreta świetnie sprawdzą się wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz np. na tarasie lub balkonie. Są bardzo odporne na warunki atmosferyczne, przede wszystkim wilgoć. Wykończenie tego typu posadzek jest dowolne. Można kłaść na nich drewno, wykładzinę, panele czy płytki ceramiczne. Posadzki z miksokreta to idealne rozwiązanie pod ogrzewanie podłogowe oraz na nierówne, pochyłe powierzchnie – nawet w takich warunkach posadzki są trwałe oraz spełniają swoją funkcję.

Miksokret umożliwia sprawne wykonanie zaprawy niezbędnej do wylania maszynowych posadzek betonowych. Posadzki betonowe to również składnik innych rodzajów posadzek, jak posadzki przemysłowe. Skontaktuj się z naszą firmą, jeśli szukasz zespołu, który szybko i profesjonalnie wyleje posadzkę w Twoim domu i nie tylko!