Sprawdź, jak pracujemy!

Z chęcią wykonamy wstępny kosztorys prac, przedstawimy harmonogram naszych działań oraz umówimy się na spotkanie, w celu omówienia szczegółów współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Najlepsze posadzki betonowe maszynowe w kujawsko-pomorskim

Firma Raf – Bud wylewa najwyższej jakości posadzki. Jesteśmy w stanie stworzyć wiele rodzajów posadzek w zależności od Twoich potrzeb, na przykład:

Każda wylewka jest sprawdzana wielokrotnie, do momentu uzyskania odpowiednich właściwości posadzki. Posiadamy wiele specjalistycznych urządzeń, dzięki którymi jesteśmy w stanie przetransportować surowce potrzebne do położenia posadzki, jak np. betonowozy. Mamy też urządzenia pozwalające na wykończenie posadzki, jak listwy ściągające i wibracyjne oraz zacieraczki.

prace ziemne

Posadzki maszynowe betonowe

Większość naszych posadzek to posadzki maszynowe, które wykonujemy z użyciem agregatu. Posadzki maszynowe są bardzo trwałe. Mają również atrakcyjną cenę, a do tego wysoką jakość. To idealne rozwiązanie dla tych, co szukają taniej posadzki na długie lata! Najpopularniejszą formą posadzek maszynowych, oferowaną również przez naszą firmę, są posadzki betonowe. Są one wykonywane z półsuchej zaprawy z dodatkiem plastyfikatorów. Posadzki doprowadzamy do stanu doskonałej gładkości dzięki niwelatorowi laserowemu, który pozwala położyć posadzkę z betonu całkowicie płasko. W naszej firmie zajmujemy się wykończeniem posadzek betonowych – oferujemy posadzki zacierane i szlifowane.

Posadzki betonowe to doskonałe rozwiązanie dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Posadzka betonowa to jeden ze składników wytrzymałych posadzek przemysłowych, które sprawdzą się w m.in. w halach przemysłowych lub centrach handlowych. W Raf – Bud mamy szerokie doświadczenie w pracy z betonem – wykonujemy m.in. wylewki betonowe.

roboty ziemne

Nowoczesny park sprzętowo-maszynowy!

Ponadto posiadamy także rozbudowaną bazę innych urządzeń, dzięki którym bez problemu jesteśmy w stanie samodzielnie przeprowadzić realizację posadzki, zaczynając od przewozu betonu na miejsce budowy (betonowozy), poprzez wylewkę maszynową (mixokret), na zacieraniu kończąc (listwy ściągające i wibracyjne, zacieraczki).